Bovenbouw (groep 6/7/8)
Eefje Groenland Eefje Groenland
Groepsleerkracht 5B/6B
wo/do/vrij
egroenland@kempenkind.nl
tel 0497-381549 
Catrien Verhagen Catrien Verhagen
Groepsleerkracht 5B/6B
ma/di/wo
cverhagen@kempenkind.nl
tel 0497-381549 
 Sharon de Bresser
Sharon de Bresser
Groepsleerkracht 6A
di/wo/do/vrij
sdbresser@kempenkind.nl
tel 0497-381549 
Ralph van Gool Ralph van Gool
Groepsleerkracht 6A
ma
rvgool@kempenkind.nl
tel 0497-381549 
Jantine van Nieuwkuijk Jantine van Nieuwkuijk
Groepsleerkracht 7
ma/wo/do/vrij
jvnieuwkuijk@kempenkind.nl
tel 0497-381549 
Arianne Hermans
LIO 7
ma/di
ahermans@kempenkind.nl
tel 0497-381549
Ralph van Gool  
Ralph van Gool
Groepsleerkracht 8A

di/wo/do/vrij
rvgool@kempenkind.nl
tel 0497-381549 
Thijs Bakker
LIO 8
ma/di
tbakker@kempenkind.nl
tel 0497-381549
Harm Bruininx
 
Harm Bruininx
Groepsleerkracht 8B
ma t/m vrij
hbruininx@kempenkind.nl
tel 0497-381549